Get Adobe Flash player

Theta Healing

WITAM  CIĘ  RADOŚNIE I  KOLOROWO !

       CO TO  JEST  METODA  THETA  HEALING ?

Metodę  tę  stworzyła - odkryła  Vianna  Stibal w 1995 roku, którą propaguje ze wspaniałym skutkiem na całym świecie,obecnie już w 25 krajach.
Theta healing oznacza uzdrawianie w theta na poziomie : fizycznym,duchowym,emocjonalnym i umysłowym.
Mózg ludzki pracuje w pięciu częstotliwościach fal mózgowych : beta,alfa,theta,delta i gamma.W zależności od sytuacji w życiu człowieka ( tj. faza snu,pracy - czuwania itd.),mózg działa w częstotliwości danej fali. W fali theta następuję automatyczna synchronizacja półkul mózgowych a fizycy kwantowi nazywają ten stan, stanem geniuszu,wzrasta kreatywność,jasność i szybkość pracy umysłu.
W stanie theta uwalnia się stres,poszerzają się horyzonty wyobraźni i kreacji . Rozwój duchowy, umysłowy i fizyczny na wszystkich poziomach bardzo szybko wzrasta,lekko,łatwo i radośnie z uczuciem spełnienia.
Po przez tę metodę można łatwo i szybko dotrzeć do podświadomości ,która jest "bankiem" uczuć,emocji i pamięci różnych sytuacji od życia płodowego,niemowlęcego,przez dzieciństwo do dnia dzisiejszego.Tam są przechowywane wzorce,kody,przekonania,które kierują naszym życiem ( obojętnie czy jesteśmy tego świadomi czy nie).Jeśli są to przekonania negatywne tworzą negatywne sytuacje,a pozytywne tworzą pozytywne sytuacje. JESTEŚMY  AUTORAMI  NASZYCH PRZEŻYĆ  W  NASZYM   ŻYCIU. Jeżeli jest coś co nie służy naszemu  rozwojowi,radości,spełnieniu,zdrowiu,realizacji siebie, miłości,szczęściu - MOŻEMY  TO  ZMIENIĆ !
Stosując metodę i techniki theta healing można "wyciągnąć" negatywne przekonania i uczucia,oczyścić a na ich miejsce "załadować" nowe pozytywne,radosne,szczęśliwe.Takie,które pomagają nam realizować nasze marzenia,pragnienia,pomysły,cele,plany - SUKCESY.
Metoda theta healing jest narzędziem,które możemy zastosować do każdej sytuacji w życiu każdego człowieka bez względu na kraj pochodzenia,religie,płeć,wykształcenie.

Theta healing jest dla WSZYSTKICH,którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze w jakimkolwiek aspekcie.
Serdecznie zachęcam i zapraszam do poznania tej metody dla Twojego Najlepszego Dobra !!!
                         

Pozdrawiam  z  Miłością  i  Światłem !
                                       Liliana  Kucharska